fbpx
Ad imageAd image

Thumboi Kiarën për shtatzëninë, Luizi i përgjigjet Zhaklinës: Do mësohesh

Blloku min lexim

Luiz Ejlli sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Konfirmimi i shtatzanisë së Kiarës ka qenë tema kryesore në showbizin shqiptar, ku shumë ndjekës, perspnazhe Vip madje dhe personazhe që nuk na e merrte mendja kanë shprehur urimin e tyre ndaj çiftit për këtë lajm të bukur.

- Advertisement -

Por, Zhaklina është shprehur se fëmijët nuk janë më fryti i një dashurie, por i interesit.

Pas urimeve të shumta Luizi dhe Kiara kanë qenë live në Instagram, ku kanë biseduar me ndjekësit e tyre dhe duke kanë treguar më shumë rreth ndryshimeve që kanë ndodhur në përditshmëri me shtatzaninë e Kiarës.

- Advertisement -

Luizi është shprehur gjithashtu duke përdorur ironinë, se ka dhe nga ato që nuk duan të kenë fëmijë dhe ndjekësit e kanë marrë si një ‘thumb’ për Zhaklinën.

“S’je e para që po bëhesh nënë, as e fundit. Ka dhe nga ato që s’kanë qejf, po s’ka gjë. Ta po mësohen…!”

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock