fbpx
Ad imageAd image

“Të jetë miliarder”/ Monika Lubonja në kërkim të partnerit perfekt

Blloku min lexim

Aktorja Monika Lubonja mbetet një nga personazhet më të ndjekur edhe pas përfundimit të Big Brother Vip. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe merr pjesë në panelet e emisioneve të ndryshme.

Aktorja e cila është beqare, pasi ish-bashkëshorti u nda nga jeta disa vite më parë, ka treguar në InstaStory se është në kërkim të mashkullit ideal dhe sipas saj ai duhet të plotësojë tre kritere kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

- Advertisement -

Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”, shkruhet në postimin e ndarë nga aktorja. Të paktën i ka idetë e qartë Monika!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock