fbpx
Ad imageAd image

Strasburg, rënia e një meteoriti shkatërron një makinë

Blloku min lexim

Një meteorit ka goditur Strasburgun në mëngjes, duke shkatërruar një makinë të parkuar. Nga goditja u krijua një vrimë rreth 50 centimetra në çatinë e makinës dhe më pas u gjet “një objekt”me përmasat e një arre.

“Pas inspektimit mjeko-ligjor dyshojmë se bëhet fjalë për rënien e një trupi yjor”, shkruajnë zjarrfikësit e rajonit të Renit të Poshtëm në raportin pas kontrolleve.

- Advertisement -

Policia shkencore po punon tani për analiza të mëtejshme për të verifikuar përbërjen e trupit qiellor. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO