fbpx

Sara tha se Ledri do ta shoh filmin në Kosovë/ A e shoqëroi ai mbrëmë në premierën e filmit

Blloku min lexim

E pyetur disa herë nga fansat Sara ishte përgjigjur se Ledri do ta shoh filmin kur të jepet në Prishtin. Por a e shoqëroi ai në Premierën e radhës partneren? Eh jo, Ledri Vula mungoi ditën e djeshme në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë duke thelluar zërat për një krizë në çift me Sara Hoxhën.

Ajo shoqërohej nga vajza e saj Poem dhe miqtë e saj. Prej ditësh reperi nuk është aktiv në rrjetet sociale she aludimet janë se kjo mund të jetë një lëvizje e tij për një projekt të ri në tregun muzikor.

Sara është shfaqur vetëm eshe në premierën e madhe në Tirane pak ditë më parë. Më vonë në një deklaratë për mediat, aktorja Zamira Kita theksoi se ai mungoi për shkak të koncerteve. Epo me sa duket  dyshja po kalojnë një krizë në çift. Ose ndoshta këtë fakt po e shfrytëzojnë për marketing.

Etiketa: