fbpx
Ad imageAd image

Gjithmonë i përfshirë Luizi! I riu bën tatuazhin që po çmend rrjetin

Blloku min lexim

Tatuazhi që po shihni në foto ka çmendur rrjetin. Një fans i zjarrtë i Luiz Ejllit ka bërë në krahun e tij një tatuazh ku shkruan “Team Luki” që do të thotë se është mbështetës i çiftit Luiz dhe Kiara.

- Advertisement -

 Tatuazhin e ka shpërndarë në rrjetet e tij sociale këngëtari duke e falënderuar.

Ndërkohë, reagimet në rrjet dhe komentet e përdoruesve kanë qenë të shumta e nga më të larmishmet. Sigurisht nga dhe nga ata që i thonë se do të pendohet pas disa kohësh dhe së ka bërë një veprim të ekzagjeruar. 

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO