fbpx
Ad imageAd image

Sara Hoxha “thumbon” Ledrin për këngën e tij të re

Blloku min lexim

Ledri dhe Sara nuk po gjejnë pajtim. Këngëtari i njohur së fundmi ka publikuar këngën e tij më të re “Paranormal”, në rreshtat e së cilës flet edhe për ish-partneren Sara Hoxha dhe Dafina Zeqirin.

Në videoklipin e këngës, në një moment artosti shihet i veshur me të zeza, ndërsa Sara nuk e ka lënë me kaq.

- Advertisement -

Teksa postoi në InstaStory një foto e veshur me të zeza, influencerja ka “thumbuar” hapur ish-partnerin duke thënë që e zeza nuk është ngjyra e mërzisë, por poetike.

“E zeza nuk është mërzitshme, është poetike”, ka shkruar Sara krahas fotos.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO