fbpx
Ad imageAd image

Noizy tmerron fansat me postimin e fundit, çfarë i ndodhi reperit? (Video)

Blloku min lexim

Këngëtari Rigels Rajku i njohur për publikun me emrin e tij të artit Noizy ditën e sotme ka shqetësuar fansat e tij me një postim në rrjetet sociale.

Reperi shfaqet me një plagë në kokë dhe i gjakosur. Nuk dihet nëse artisti ka qenë pjesë e një konflikti fizik apo e gjitha është një look për videoklipet e tij muzikore.
Ne telashe, por duhet të shihni personin tjetër”, shkruan këngëtari.

- Advertisement -

Aludimet për një përleshje u ngritën pasi ai prej disa kohësh përflitet për konfliktin e tij me një tjetër personazh të muzikës rep.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO