fbpx

Noizy tmerron fansat me postimin e fundit, çfarë i ndodhi reperit? (Video)

Blloku min lexim

Këngëtari Rigels Rajku i njohur për publikun me emrin e tij të artit Noizy ditën e sotme ka shqetësuar fansat e tij me një postim në rrjetet sociale.

Reperi shfaqet me një plagë në kokë dhe i gjakosur. Nuk dihet nëse artisti ka qenë pjesë e një konflikti fizik apo e gjitha është një look për videoklipet e tij muzikore.
Ne telashe, por duhet të shihni personin tjetër”, shkruan këngëtari.

Aludimet për një përleshje u ngritën pasi ai prej disa kohësh përflitet për konfliktin e tij me një tjetër personazh të muzikës rep.

Etiketa: