fbpx
Ad imageAd image

Sara Hoxha flet për sherrin me Dafinën: Nuk e kuptoj çfarë pati

Blloku min lexim

Sara Hoxha ka folur për herë të parë për krisjen e raportit miqësor mes saj dhe bashkëshortit Ledri Vula me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Megjithëse nuk e pati aspak të lehtë të komentonte mbi situatën, Sara e ftuar në “S’e Luan Topi” në Top Channel tha se gjithçka nisi nga një koment i Ledrit në postin Dafit.

- Advertisement -

Ajo tha se nuk e kupton pse u mërzit Dafina, sepse ajo e takonte dhe nuk ishte xheloze.

“Nga gjithë këto zhurma që bëhen që gjërat transmetohen me idenë që të bëjnë sa më shumë klikime, sa më shumë bujë. Unë nuk kam dashur të flas për këtë temë, por kam qenë shumë okay me Dafinën apo gjithë ish të dashurat e Ledrit. I kam takuar apo nuk i kam takuar, unë nuk kam aty pse të bëhem xheloze apo të mbaj mëri.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO