fbpx
Ad imageAd image

Rudina Dembacaj: Vetëm për këtë arsye do të hiqja dorë nga dashuria

Blloku min lexim

Aktorja Rudina Dembacaj në një intervistë të fundit ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj familjare. E pyetur nga moderatori se ‘për çfarë do ta sakrifikonte dashurinë e saj’, aktorja u shpreh se do të heqë dorë nga ajo vetëm nëse kjo është më e mira për fëmijët e saj.

- Advertisement -

Vetëm për fëmijët. Nëse është më e mira e fëmijëve që të heq dorë nga dashuria do e bëja. Për asgjë tjetër. Madje një herë që u zura unë me Markun më tha njëra nga gocat që po u ndave ti me babin ne do të vijmë me ty”, tha Rudina.

- Advertisement -

Ndër të tjera aktorja ka treguar se bashkëshorti i saj, Mark Frroku nuk është xheloz për të pasi sipas saj ai ka besim tek vetja.

Marku nuk e shfaq xhelozinë. Mesa duket ka shumë besim tek vetja dhe bravo i qoftë. Të them të drejtën nuk ka treguar ndonjëherë kështu dobësish“, tregoi ajo.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock