fbpx

Luizi përplaset me Arbanën dhe Eduartin, ja kush ishte “molla e sherrit”

Blloku min lexim

Pak ditë më parë, Luizi i largoi nga Instagrami Arbanën dhe Eduartin, bashkë me disa ish-banorë të tjerë, ku u duk si një mbyllje përfundimtare e marrëdhënieve mes tyre. Tashmë të gjithë fansat kanë aluduar për një sherr mes tyre. Dhe duket se po, ata janë përplasur për “karrigen” e opinionistit në Big Brother Vip 3.

Në rrjet prej kohësh është përfolur se Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother VIP 3 krahas Zhaklin Lekatarit.

Zërat u shtuan pasi vetë Arbër Hajdari konfirmoi se vitin e ardhshëm nuk do të ulej në poltronën e opinionistit.

Megjithatë, një vendim i tillë duket i vështirë. Në rrjet përflitet se Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë shprehur kundër pjesëmarrjes së Luizit në këtë format.

Dhe ka qenë pikërisht ky fakt “molla e sherrit” mes fituesit të Big Brother dhe çiftit të famshëm.