fbpx
Ad imageAd image

Luizi përplaset me Arbanën dhe Eduartin, ja kush ishte “molla e sherrit”

Blloku min lexim

Pak ditë më parë, Luizi i largoi nga Instagrami Arbanën dhe Eduartin, bashkë me disa ish-banorë të tjerë, ku u duk si një mbyllje përfundimtare e marrëdhënieve mes tyre. Tashmë të gjithë fansat kanë aluduar për një sherr mes tyre. Dhe duket se po, ata janë përplasur për “karrigen” e opinionistit në Big Brother Vip 3.

- Advertisement -

Në rrjet prej kohësh është përfolur se Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother VIP 3 krahas Zhaklin Lekatarit.

Zërat u shtuan pasi vetë Arbër Hajdari konfirmoi se vitin e ardhshëm nuk do të ulej në poltronën e opinionistit.

- Advertisement -

Megjithatë, një vendim i tillë duket i vështirë. Në rrjet përflitet se Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë shprehur kundër pjesëmarrjes së Luizit në këtë format.

Dhe ka qenë pikërisht ky fakt “molla e sherrit” mes fituesit të Big Brother dhe çiftit të famshëm.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO