fbpx
Ad imageAd image

Romeo nuk duron më ofendimet e Meritonit ndaj Heidit: Mos ashtu ore se…

Blloku min lexim

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka patur debate të shumta mes banorëve. Një ishte mes Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Teksa Heidi po ushqehej, Meritoni ishte aty dhe nis të debatojë aty dhe në një moment i drejtohet ‘o vajzë e keqe’. Këtu ndërhyn Romeo Veshaj i cili i thotë ‘mos ashtu se jam unë në mes’.Pjesë nga debati:

- Advertisement -

Meritoni: E kam shok dëgjomë, mos u bëj kaq e keqe me thënë merre…

Heidi: Ti më lë rehat

- Advertisement -

Meritoni: Mos e përplas ti pjatën

Heidi: Më lë të ha

- Advertisement -

Romeo: Ça ka? Ça ka ndodhur o shpirti?

Meritoni: Nuk jam unë fëmijë me i thënë tjetrit merre. A dëgjove, i vajzë e keqe

Romeo: O vëlla, mos se jam unë këtu në mes

Meritoni: Po bre o Romeo, vajzë e keqe. Ti nuk po i thua kësaj si i thua Meritonit merre, nuk jam fëmijë

Romeo: Ça po bëni se ka limite

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock