fbpx

Gjërat nuk duken aq mirë! Donaldi e pyet për Ledrin, Sara refuzon të flas teksa i dridhet zëri (Video)

Blloku min lexim

Prej disa javësh flitet se çifti Ledri dhe Sara po përjetojnë një krizë në marrëdhënie.

Dyshimet u shtuan edhe më shumë kur në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashuris딑 Sara parakaloi e vetme në tapetin e kuq.
Ledri përveçse nuk e shoqëroi as nuk bëri ndonjë urim për partneren e tij

Madje pak ditë më pas ai hoqi çdo foto nga Instagrami i tij dhe e kaloi në black.

Ende e pas kaq ditësh nuk kemi parë asnjë reagim të tij.

Ndërsa fansat vazhdojnë të pyesin. Sara u pyet sonte në emisonin “Më lër të flas”‘ nga Donaldi, se çfarë ka ndodhur që Ledri nuk ishte prezent në Premierë?

Me zë që i dridhej e sy të shqetësuar Sara tha që nuk do të flasë më për këtë temë.

Ajo tha se çdo gjë është mirë por nuk do të flasë më.

Reagimi i saj dukej pak shqetësues dhe si me nxitim për të dalë nga një situatë e sikletshme.