fbpx
Ad imageAd image

Gjërat nuk duken aq mirë! Donaldi e pyet për Ledrin, Sara refuzon të flas teksa i dridhet zëri (Video)

Blloku min lexim

Prej disa javësh flitet se çifti Ledri dhe Sara po përjetojnë një krizë në marrëdhënie.

Dyshimet u shtuan edhe më shumë kur në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashuris딑 Sara parakaloi e vetme në tapetin e kuq.
Ledri përveçse nuk e shoqëroi as nuk bëri ndonjë urim për partneren e tij

- Advertisement -

Madje pak ditë më pas ai hoqi çdo foto nga Instagrami i tij dhe e kaloi në black.

Ende e pas kaq ditësh nuk kemi parë asnjë reagim të tij.

- Advertisement -

Ndërsa fansat vazhdojnë të pyesin. Sara u pyet sonte në emisonin “Më lër të flas”‘ nga Donaldi, se çfarë ka ndodhur që Ledri nuk ishte prezent në Premierë?

Me zë që i dridhej e sy të shqetësuar Sara tha që nuk do të flasë më për këtë temë.

- Advertisement -

Ajo tha se çdo gjë është mirë por nuk do të flasë më.

Reagimi i saj dukej pak shqetësues dhe si me nxitim për të dalë nga një situatë e sikletshme.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock