fbpx
Ad imageAd image

Revoltohet artisti Astrit Çerma: Epo të diskutojë filmat tanë një mender Mamaqi, kjo është çmenduri

Blloku min lexim

Aktori i njohur Astrit Çerma ka reaguar i indinjuar pas një diskutimi në emisionin e Grida Dumës për filmat shqiptarë. Aty për të diskutuar për filmat ishin personazhe të tillë si Ledion Liço apo Ermal Mamaqi.

- Advertisement -

Pikërisht kjo gjë e ka revoltuar aktorin e madh, që prej vitesh jeton në Amerikë. “Epo kur arrihet “arrita” që edhe një farë “Erëmender” Mamaqi, një artist idjot organik, të diskutojë për filmat dhe krijuesit e ish- Kinostudios, i duhet vënë kapak një herë e mirë artit e artistave kinematografik shqiptar, dje, sot edhe për 100 vjetë e ardhshëm”, shkruan aktori i madh.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock