fbpx
Ad imageAd image

Diçka ka këtu! Pse Ledri nuk e shoqëroi Sarën në premierën e filmit?!

Blloku min lexim

Mbrëmjen e shkuar u zhvillua premiera e  filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku të gjithë aktorët kaluan në tapetin e kuq për të shkuar më pas në ambientet e “Pallatit të Kongreseve” ku u dha filmi. Sara Hoxha ishte ajo që kaloi e para në tapet, sigurisht kishte shumë fansa që e mbështesnin dhe ajo shkëlqente me fustanin e saj.

- Advertisement -

Por, diçka vumë re, Ledri nuk ishte prezent, ai nuk e shoqëroi Sarën mbrëmë!

- Advertisement -

Këtu lindin dyshimet se diçka mund të ketë ndodhur mes çiftit, sepse të gjithë të tjerët ishin të shoqëruar nga partnerët e tyre, edhe pse nuk ishin pjesë e kastit, apo nuk ishin fare aktorë.

Ndërkohë, Eno Popi e pyeti Sarën nëse do të vinte Ledri të shohë filmin ajo u përgjigj shkurt “të shohim”. E pra nuk dukej aq entuziaste, edhe pse në film kishte shkëlqyer si aktore.

- Advertisement -

Madje për syrin tonë si shikues dukej më e lumtur me lidhjen që kishte në film, edhe pse mbetet aty sepse Roerd Toçe ( i dashuri në film) është gjithashtu i martuar.

Sakaq, kujtojmë se edhe në një intervistë të fundit që ka dhënë Sara  për gazetaren Erjona Rusi, të gjithë fansat e saj kanë komentuar se ajo dukej shumë e trishtuar dhe e pasigurt për marrëdhënien me Ledrin.

Gjithsesi, duhet të themi që Sara ishte bërë shumë e bukur dhe në filmi dukej si një aktore profesioniste.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock