fbpx
Ad imageAd image

“Qetësia e tij, të vjen keq…” U fol se i dha fund lidhjes me të dashurin ekonomist, Efi tregon si qëndron e vërteta mes çiftit

BllokuTV min lexim

Efi pasi u bë pjesë e “BBV” ka treguar historinë e saj të dashurisë ku ka folur jo pak herë brenda ambjenteve për të dashurin e saj.

Duke mos dhënë shumë detaje ajo ka rrëfyer se partneri i saj është ekonomist.

- Advertisement -

Mirëpo, kohët e fundit pati aludime se ajo i ka dhënë fund lidhjes. Disa media raportuan se ajo dhe partneri i saj janë ndarë, duke mos i zbuluar shkaqet.

Gjë që mesa duket është e pavërtetë. Ditët e fundit ajo ka folur për të dashurin. Në një bisedë me Dean dhe Kristin, Efi përsëriti se ka dikë që e pret jashtë.

- Advertisement -

Po ashtu, mbrëmjen e djeshme bëri disa batuta me Luizin duke i thënë se ai ka Kiarën kurse ajo të dashurin e saj. Efi ka deklaruar se qetësia e partnerit e ka bërë për vete që në fillim dhe se ai i nxjerr anën e saj më të mirë.

“Me natyrën time mendoja se më duhej ndonjë njeri i ashpër. Por nuk ka lidhje fare një qetësi absolute, sa të bën të ndihesh keq. Thjesht respekt dhe më nxjerr më të mirën time. Thjesht ideja që nuk ma merr për dobësi atë që unë ndjej. Është një çun shumë i mirë, i sjellshëm, i edukuar ,”-tregoi Efi.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock