fbpx
Ad imageAd image

Video/ Luizi tregon si i ka marrëdhëniet me Arbana Osmanin

Blloku min lexim

Prej kohësh është aluduar në media se Luiz Ejlli dhe Arbana Osmani kanë pësuar një krisje në marrëdhënien e tyre. Luizi, në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Shkodër e konfirmoi lajmin.
 
Gazetari e pyeti nëse ka një krisje mes moderatores dhe fituesit të “BBVA 2” dhe ai u shpreh se ka një krisje, por tha se pas majit do të flasë më shumë. 

- Advertisement -

Marrëdhënia ime me Arbanën? Ajo është atje, unë jam këtu…çfarë marrëdhënieje? Ka krisje, por në maj do e zbuloj se nuk më lejohet”, u shpreh ai, duke mos dhënë shumë detaje”, tha ai

@luizejlli0 #luizejlli #kiaratito #bigbrathervip ♬ Shqiptar – Sajmen
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock