fbpx
Ad imageAd image

“Portokallia ishte si Big Brother”/ Visjan Ukcenaj flet për punën e re: Nuk më pëlqen….

Blloku min lexim

Mbrëmja e parë e tetorit mblodhi para ekranit të gjithë shqiptarët me “Portokalli”, spektaklin prime time. Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj, i është bashkuar kastit të madh të “Portokallisë”.

- Advertisement -

I ftuar në rubrikën në “E Diell”, aktori u shpreh se është i lumtur që është pjesë e Top Channel dhe pjesë e “Portokallisë”. Visjani tha se emisioni i “Portokallisë” dikur ka qenë si “Big Brother” një sezon, që shikohej në Bllok dhe kudo.

Sipas Ukcenajt, Portokallia e ka bërë humorin të njohur si dhe u ka dhënë aktorëve një dimension tjetër.

- Advertisement -

Ndoshta jo të gjithë e kanë mundësinë të jenë pjesë e Top Medias dhe unë jam shumë i lumtur që jo vetëm jam pjesë, por jam pritur si një personazh ‘i madh’ dhe unë e vlerësoj këtë pritje që më kanë bërë. Jam i lumtur që jam pjesë e Portokallisë, një ndër emisionet më të mira të humorit, madje një ndër emisionet që e ka bërë humorin të njohur dhe u ka dhënë një dimension tjetër aktorëve.

Dikur Portokallia ishte siç është Big Brother një sezon, Portokallia ka qenë pothuajse 7 vite rresht, në Bllok, në çdo vend shikohej Portokallia. Jemi rritur me ëndrrën për të qenë pjesë e një emisioni të tillë”, u shpreh Visjani.

- Advertisement -

Gjatë intervistës Ronaldo e pyeti nëse ka ndonjë gjë që nuk i pëlqen nga Top Channel dhe Visjani me shumë humor u përgjigj: “Parkimi”.

Më jep siklet o vlla, kur parkon andej duket sikur do vij një meksikan ‘hola muchachos, dami tu dinero’. Më fut sikletin plako”, tha ai.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock