fbpx
Ad imageAd image

Olta Gixhari në pritje të ëmbël? Ja fotoja që ngre dyshimet

Blloku min lexim

Mbrëmjen e së hënës, aktorja e njohur, Olta Gixhari, ndodhej në Tuz të Malit të Zi, për promovimin e premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Jemi mësuar që artisten ta shohim gjithmonë në formë shumë të mirë dhe të kuruar, teksa shpesh është komentuar dhe për format e mira trupore. Por në një videon e publikuar së fundmi në rrjetet sociale ajo i ka habitur jo pak ndjekësit e saj virtualëm, të cilëve iu është shfaqur me barkun pak të fryrë.

- Advertisement -

Kjo gjë bëri që menjëherë të nisin aludimet për një shtatzëni të mundshme të aktores.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO