fbpx
Ad imageAd image

“O trans, na e shpife”, Egli përplaset me ndjekësen: Plas, qyqare

Blloku min lexim

Pas ndarjes me Olsin dhe bujës së madhe, këngëtarja Egli Tako ka marrë vëmendje të madhe edhe me ndryshimin drastik në pamje.

Egli i është përkushtuar palestrës me kohë të plotë duke sjellë edhe rezultate të menjëhershme në pamjen e saj. Sot, me fotot me rroba banjo Egli ka njoftuar se do të nis shkollën për Personal Trainer.

- Advertisement -

Por menjëherë në Instagram janë shfaqur disa komente që e kanë shqetësuar Eglin.

“Plas moj plas. Bam bëj mu në vend”, i shkruan Egli. Komentuesit Aldo, Egli i referohet si vajzë duke ngritur dyshime se është adresë fallco.

- Advertisement -

“Ti s’di akoma të shkruash moj qyqare! Turp që të ktheva përgjigje.. Ik hap librat e fillores ti atë bëj, leje Trumpin e Amerikën se je vite dritë larg!”, vazhdon sërish debatin Egli, pas komenteve që shihni në fotot e mëposhtme.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO