fbpx
Ad imageAd image

Kiara “shpërthen” kundër ndjekësve

Blloku min lexim

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito vijojën të jenë një ndër çiftet më të dashura për publikun, edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Megjithatë, duket se së fundmi, Kiara është përfshirë në një përplasje me ndjekësit e saj, disa prej të cilëve i ka bërë edhe bllok në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Këtë e ka treguar vetë ajo nëpërmjet një reagimi në Twitter, teksa shprehet se një fanse shpërndante informacione të rreme duke krijuar drama dhe lajme portalesh për të.

- Advertisement -

Nuk dihet ende se për çfarë informcaionesh e ka fjalën moderatorja por ky vendim ka ngjallur reagime nga shumë fansa që kanë replikuar me të.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO