fbpx
Ad imageAd image

“I kam kërkuar falje”, Luizi: Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme

BllokuTV min lexim

Luiz Ejlli ka përshtypjet më të mira për Olta Gixharin.

Gjatë intervistës në Big Brother Vip, Luizi tha se e ka dashur shumë Oltën gjatë qendrimit të saj në shtëpi.

- Advertisement -

Këngëtari shtoi se Olta ka qenë e keqja e domosdoshme në shtëpinë e Big Brother Vip

“Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme. Kisha një pol ku shpërtheja, ku sulmoja, ku kisha frikë. E kam dash fort, sinqerisht. Kam kërkuar në dhomën e rrëfimit që mos të largohet. Kur ka dalë te dera i kam kërkuar falje Oltës dhe Dorit.”, u shpreh Luizi.

- Advertisement -

Kujtojmë se edhe Olta nga ana e saj pasi ka dalë nga shtëpia ka shprehur mendime positive për Luizin.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO