fbpx
Ad imageAd image

Në lidhje me një personazh publik? “Shpërthen” Efi: Njerëz të poshtër

Blloku min lexim

Ish-banorja e BBV, Efi ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram. Këta të fundit kanë qenë mjaft kurioz në lidhje me jetën e saj private, por Efi nuk ka pranuar të japë shumë detaje.

- Advertisement -

Ndërkohë në daljen e fundit live në Instagram, Efi është shfaqur mjaft e revolutuar në një video në profilin e saj në Instagram për njerëzit që kanë hapur fjalë se është në një lidhje me një personazh të famshëm.

Po e bëj këtë story për t’i dhënë fund disa aludimeve për marrëdhënien time. E para nuk ka çfarë ju duhet me kë jam në një marrëdhënie. Meqë është përfolur për një x person publik, mjaft më. Nuk e di pse bëhen njerëzit kaq të këqinj dhe kaq të poshtër, aq sa për t’i prishur punë të tjerëve dhe për të vënë fjalë që nuk ekzistojnë.

- Advertisement -

Edhe unë jam një njëri, nuk jam kafshë. Ndjenjat i kam po njësoj. Marrëdhënien time dua ta mbaj private, por nuk ka lidhje me çfarë flitet dhe çfarë dëgjoj. Kështu mjaft më se ma shpifët”, shprehet Efi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO