fbpx
Ad imageAd image

“E bëjmë një treshe”/ Del video që solli ndarjen e kryeministres italiane me gazetarin

Blloku min lexim

Pak më parë Blloku TV përcolli mesazhin e kryeministres Italiane Giorgia Meloni, e cila tregoi se i ka dhënë fund martesës së saj 10-vjeçare me Andrea Giambruno. Lajmin ka dhënë vetë Meloni me një postim në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Sigurisht ky lajm tronditi show-bizin në vendin fqinj, sepse ata kanë një vajzë të vogël sëbashku dhe dukeshin të lumtur. Në postimin e saj Meloni nuk fliste për arsyen e ndarjes, por shprehej se do të ruante miqësinë për hir të fëmijës.

Ndërkohë, tashmë Blloku TV iu tregon se shkak për ndarjen e tyre është bërë video që po qarkullon në rrjet. Në këtë video duket Andrea i cili ngacmon koleget e tij me fjalor seksist. “E bëjmë një treshe”, dëgjohet të thotë gazetari, ndërsa vazhdon me batuta të tjera banale.

- Advertisement -

Epo kjo shaka i shkatërroi familjen!

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock