fbpx
Ad imageAd image

Lorik Cana rrëfen xhelozinë e sëmurë të partneres së tij

Blloku min lexim

Lorik Cana është një nga ikonat e futbollit shqiptar. Në daljen e tij për ‘Më lër të flas’ ai u ndal në një moment tek jeta e tij sentimentale. Loriku rrëfeu se partnerja e tij në fillime ishte super xheloze.

Monica ka qenë “tmerrësisht xheloze, e sëmurë”, por me kalimin e kohës u reduktua pak kjo xhelozi.

- Advertisement -

Ka qenë një mbështetëse dhe krah i rëndësishëm për mua. Monika ka qenë tmerrësisht xheloze, në pikë sëmundje. Por nga kjo pikë u ul, nga tmerrësisht u bë shumë xheloze.
Dmth një gradë pak më poshtë. Kurse unë jam shumë liberal. Unë insistoj që ajo të dalë, se pyes ku dole, sa u vonove
”, u shpreh ai.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock