fbpx
Ad imageAd image

Jennifer Lawrence mahnitëse në premierën e filmit “ No Hard Feelings “

Blloku min lexim

Mes shiut të dendur në Mbretërinë e Bashkuar, ajo që rrëmbeu vëmëndjen ishte fustani i aktores Jennifer Lawrence.

Në sheshin Leicester të Londrës, një fustan i gjatë i zi, transparent tek pjea e bustit tërhoqi vëmëndjen e miliona ndjekësve.

- Advertisement -

Aktorja fituese e çmimeve Oskar pas një sërë kritikash të veshjes së saj në daljet në tapetin e kuq, më në fund ja doli të merte admirimin e të gjithëve.

- Advertisement -

Kujtojmë se 32 – vjeçarja gaboi duke hequr takat e larta në paraqitjen e saj në maj në Festivalin e Filmit në Kanë.

- Advertisement -

Duke pozuar për fotografët, Jennifer dukej mahnitëse me një fustan mbrëmjeje të zezë gjysmë të tejdukshme me një bel të shtrënguar, thanë disa nga të pranishmit.

Një detaj tepër i rëndësishëm i fustanit ishin edhe një palë doreza mbrëmjeje të gjata, ndërsa të brëndshmet e saj dukeshin poshtë tylit të fustanit.

Aktorja gjithashtu ishte kuruar thjeshtë, në tonet e natyrales, dhe me flokët e kapur bisht.

Gjithashtu mbante një palë vathë mahnitës të markës luksoze Anita Ko.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO