fbpx
Ad imageAd image

Lidhja e saj me Ledrin ka përfunduar, si e priti Sara Hoxha

Blloku min lexim

Çifti i njohur i showbizzit Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë ndarë. Të shtunën është mësuar se çifti i njohur i ka dhënë fund lidhjes. Një foto që qarkullonte në rrjet kishte qenë e disa muajve më parë.

Mirëpo, si e priti Sara Hoxha këtë ndarje?

- Advertisement -

Me anë të një postimi në Instagram, ajo shihet duke konsumuar pije alkoolike japoneze. Ajo ka postuar një foto në Instagram, duke shkruar edhe “Gëzuar”.

- Advertisement -

Çifti që prej vitesh dukeshin të lumtur me njëri-tjetrin, duket se ka pasur një krisje në marrëdhënien e tyre. Detaji që zgjoi dyshimet, ishte se Sara kishte qenë në Tirarë së bashku me vajzën Poem Blu dhe mungonte Ledri. Ndarjen e çiftit të showbizzit e ka konfirmuar Faton Shohi, i cili ka menaxhuar karrierën e këngëtarit.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock