fbpx
Ad imageAd image

Romeo dhe Jonida sërish bashkë? Reagimi i moderatorit flet shumë (Video)

Blloku min lexim

Në puntatën e radhës të “Më lër të Flas”  vëllezërit Veshaj prezantuan për herë të parë trailerin e serialit komedi-dramë “H.O.T 2”. Teksa po bisedonin, i futari Ermal Mamaqi përmendi edhe këngëtaren Jonida Maliqi.

Ermali apo tregonte për kastin e aktorëve dhe aty përmendi Jonida Vokshin, e madje theksoi: ‘Vokshi, jo Maliqi’ duke përmendur emrin e këngëtares, ish-partneren e Romeo Veshajt.

- Advertisement -

Por kjo situatë nuk u mbyll me aq, pasi Donaldi përshëndeti live Jonida Maliqin, situatë që solli reagimin e Romeos, duke bërë që ta përshëndeste e madje edhe ta puthte nga ekrani, ndërkohë që Ermali dhe publiku nuk mbanin dot të qeshurat në studio.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock