fbpx
Ad imageAd image

Leku letër në Për’puthen! Redi i blen Albinës dhuratën që kushtoi 1 mijë e 400 euro

Blloku min lexim

Konkurrenti i Për’Puthen Redi ka sjellë dinamika të forta në puntatën e sotme.  Ai i ka dhuruar Albinës një çantë luksoze e cila kushton 1 mijë e 400 euro për t’i shprehur pëlqimin që ka ndaj saj.

Por kjo dhuratë ka revoltuar Saide, e cila shprehet se është çantë e përdorur dhe jo e re dhe se Albina e përdor atë.

- Advertisement -

RediDo i ble dhurata të tjera mbi 2 mijë euro e do ja çoj me postë. Burri që është burrë i bën dhuratat dhe qep gojën.

Seide:Është e përdorur, duket e përdorur sepse jam e fiksuar pas çantave.

- Advertisement -

RediTi s’ke patur ndonjëherë çantë origjinale.
Redi shprehet se sapo ka ardhur Albina i janë hapur sytë dhe është vajza më e bukur për të.

Redi:E parandjeva që Albnina mund të më zgjidhte, jam i vetmi çun që nuk kam dalë me asnjë nga vajzat këtu.

- Advertisement -

Kastro:Unë kam shumë dëshirë për të qenë shok me ty. Albina do dalë në takim 99% me Redin.

AlbinaU ndjeva e vlerësuar.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock