fbpx
Ad imageAd image

Lajmë të mira nga puna dhe ndryshime në hemisferën e ndjeva, ja çfarë i pret shenjat në javën e ardhshme

Blloku min lexim

Horoskopi javor 2 deri më 8 tetor 2023:

- Advertisement -

DASHI

Sipas Horoskopit javor takimi me njerëz të rinj dhe interesantë sigurisht që nuk do të jetë problem, ashtu siç nuk do të jetë e komplikuar krijimi i marrëdhënieve të reja dhe shpresa për lindjen e situatave intriguese. Beqarët mund të hasin në dashurinë e vërtetë gjatë ditëve në vijim, ndërsa ata që tashmë jetojnë në një marrëdhënie të qëndrueshme do të jenë në gjendje të vazhdojnë të kultivojnë ndjenjat e tyre dhe të ndërtojnë diçka më të mirë për të ardhmen e tyre dhe të partnerit. Financat nuk do jenë të mira. Shëndeti do ketë disa probleme dhe ju duhet të kujdeseni më tepër. Mundohuni të mos stresoheni dhe flini më shumë. Perspektivat në punë janë shumë të mira. Përpiquni dhe pak më shumë dhe do arrini atje ku doni.

- Advertisement -

DEMI

Nëse në vendin e punës duket se ka lajme të mira në horizont, në sferën sentimentale duket se nuk është njësoj. Disa grindje mund të çojnë në rritjen e niveleve të stresit dhe rrezikojnë ta bëjnë gjithë javën jo të lehtë për t’u tretur. Disa dyshime mund të lindin gjatë ditëve në vijim, por duke u angazhuar në një diskutim të qetë dhe konstruktiv me partnerin tuaj, do të arrini të gjeni një ose më shumë pika të marrëveshjes reciproke. Vetëm për ju beqarët do jetë një javë të mbushur me njohje të reja dhe emocione. Do e ndryshoni edhe perceptimin që keni pasur për dashurinë. 

BINJAKËT

- Advertisement -

Sipas parashikimeve, java 2 – 8 tetor 2023, në vendin e punës nuk duket se ka ndonjë problem të veçantë për t’u trajtuar, por vetëm lindja e mundësive jo interesante dhe intriguese të punës. Mendimi me kujdes i zgjedhjeve të ndryshme të vendosura në tavolinë do t’ju ndihmojë të shmangni gabimet. Në fushën sentimentale, megjithatë, do të jetë e nevojshme t’i ofroni partnerit  mbështetjen tuaj. Për ju beqarët do ketë ndryshime të rëndësishme. Mund të kthehet në dashuri edhe një miqësi juaja e vjetër. Jeta ka dhe të papritura.

GAFORRJA

Të imagjinosh një jetë ëndrrash në shoqërinë e një ose më shumë personave të veçantë sigurisht që nuk është gabim, por ata që janë në një lidhje të qëndrueshme prej disa kohësh duhet të vihen në lëvizje për të realizuar ëndrrat e tyre. Yjet ofrojnë favorin e tyre në sferën sentimentale dhe relacionale, duke favorizuar lindjen e situatave interesante dhe fitimprurëse për të ardhmen dhe më gjerë. Fati do ju shoqërojë çdo ditë në sektorin financiar. Më të privilegjuarit do jenë ata të fushës ekonomike. Ju beqarët do jeni sharmante në maksimum dhe ka shumë gjasa që të mërkurën të ndryshoni edhe statusin. Shëndeti nuk do jetë gjatë gjithë kohës i mirë kështu që do duhet here pas here më tepër përkujdes. Çlodhuni dhe ushqehuni në mënyrë të ekuilibruar.

LUANI

Përspektivat janë goxha të mira për këtë javë. Më në fund mund të bëni edhe ndryshimet që keni ëndërruar prej kohësh. Për ju që keni një lidhje do jetë periudhë me shumë diell. Do kaloni disa momente të paharrueshme pranë partnerit. Më mirë mos e privoni veten nga asgjë. Falë nxitjet nga të gjithë planetët, ju beqarët do provoni emocione të forta të cilat as që i kishit menduar më parë. Do jeni shumë joshës. Për sa i përket shëndetit, vërtet do mbroheni nga Venusi, por përsëri duhet të tregoheni edhe vetë të kujdesshëm. Mund të keni probleme me tretjen. Situata financiare do të stabilizohet aq shpejt saqë edhe ju vetë do të habiteni. Në punë do ndodhin disa gjëra shumë të veçanta të cilat do lënë gjurmë përgjithmonë.

VIRGJËRESHA

Shenja e Virgjëreshës, nga ana e saj, mund të zhytet vetëm në një javë plot emocione dhe ndjesi pozitive që do të ndihmojnë në largimin e mendimeve negative dhe të gjithë stresit të akumuluar në ditët e mëparshme., edhe në jetën në çift, do t’ju ndihmojë të gjeni më shumë çlodhje dhe momente interesante për t’i ndarë me të dashurit. Argëtimi mund të jetë i nevojshëm për të mos rrezikuar të biesh në banalitet. Ju beqarët do jeni pafund joshës dhe tërheqës prandaj do e gjeni edhe personin që do iu përshtatet me tepër. Shumë gjera do ndryshojnë për ju duke filluar nga dita e mërkurë. Jupiteri do jetë ai që do iu ndihmojë në planin shëndetësor. Çdo gjë do shkojë mirë dhe nuk do vuani nga asgjë. Në planin financiar duhet të jeni gati për të përfituar nga situata e mirë që do krijojnë planetët. Të gjithë yjet do mblidhen së bashku dhe do iu bëjnë shumë të vendosur në planin profesional. Do i kaloni të gjitha sfidat dhe do arrini sukses.

PESHORJA

Lajm i mrekullueshem per ju te dashur Peshore. Shfrytëzojeni në maksimum çdo moment gjatë kësaj jave dhe bëni atë që do ndieni. Po u treguat bujarë dhe nga ana tjetër serioze në punë çdo gjë do ju realizohet si e keni menduar.  Nëse jeni në një lidhje do kaloni një javë shumë pasiononte dhe me dëshira pak ekstreme. Nëse ju japin kënaqësi mos e privoni veten. Do keni shumë imagjinatë. Jeta e ju beqarëve do jetë e mbushur plot me takime. Mund të mos ketë dashuri të vërtetë, por shumë aventura të këndshme. Me paratë duhet të tregoheni të matur. Mos jepni hua sepse do mbeteni edhe për vete keq. Sipas Horoskopi.vip shëndeti nuk do jetë dhe aq i mirë. Do jeni në ankth dhe do keni probleme me qarkullimin e gjakut. Këshillohuni me mjekët për çdo problem. Këmbëngulja në pune do ju bëjë te arrini ato që doni.

AKREPI

Periudha afërsisht optimale edhe për shenjën e Akrepit. Ajo që ka lindur, apo që lind këtë javë, si një miqësi e thjeshtë mund të kthehet në diçka më serioze dhe konkrete gjatë ditëve në vijim, duke çuar kështu në shfaqjen e ndjenjave të reja dhe jo interesante. Buxheti do jetë më i ekuilibruar kështu që mund të përfitoni të hiqni edhe ndonjë para mënjanë. Për shëndet të mirë, duhet të keni kujdes me higjienën, duhet të flini më tepër dhe të ushqeheni në mënyrë të ekuilibruar. Në punë do jeni shumë të përqendruar dhe do arrini të gjitha objektivat që do i vini vetes.

SHIGJETARI

Siç është përmendur tashmë, horoskopi i javës së parë të tetorit parashikon ardhjen e momenteve sigurisht të gjalla për shenjën e Shigjetarit. Disa diskutime mund të lindin brenda jetës së çiftit, duke çuar në rritjen e nivelit të stresit, por në krijimin e një marrëdhënieje më të fortë dhe të qëndrueshme. Kur ujërat të jenë qetësuar, mes ditëve të së premtes dhe të shtunës, do të keni mundësi të ndani momente magjike dhe emocionuese me partnerin. Ju beqarët do keni një takim dhe mbase edhe një lidhje. Kujdes mos u jepni menjëherë sepse nuk do jetë e qëndrueshme dhe do vuani. Dashuria e vërtetë do vijë pak më vonë.

BRICJAPI

Më e keqja tashmë ka kaluar muajt e fundit nuk kanë qënë të lehtë për shenjën tuaj. Këtë javë energjia do ju rrethojë gjithë kohës dhe do ndiheni për mrekulli. Gjithçka do ju ecë në drejtimin perfekt. Për të dashuruarit kjo do jetë një periudhë mjaft e mirë për të reflektuar mbi lidhjen që keni. Vazhdimësia e saj do varet nga mënyra sesi ju silleni dhe veproni. Ju beqarët do keni më shumë se kurrë dëshirë të krijoni një lidhje të qëndrueshme dhe të fortë. Do jetë një periudhë me shume fat për ju. Sektori i financave do jetë i mbrojtur dhe ju do keni mundësi t’i shtoni ato. Mos bëni shumë shpenzime. Shëndeti nuk do jetë i shkëlqyer, por i mirë. Bëni kujdes me ushqimin dhe mos hani çdo gjë që ju del para. Në punë do bëni hapa përpara. Do jeni shumë dinamike dhe me besim në vetvete.

UJORI

Influenca pozitive e yjeve do sjellë ekuilibrin gjatë kësaj jave. Sipas Horoskopi.vip ju të dashuruarit do i keni mendimet më të qarta dhe do i kuptoni edhe gabimet që keni bërë më parë. Ju beqarët do jeni pafund joshës dhe tërheqës prandaj do e gjeni edhe personin që do iu përshtatet me tepër. Shumë gjera do ndryshojnë për ju duke filluar nga dita e mërkurë. Në planin financiar do jeni më me fat se kurrë më parë, prandaj gjendja do përmirësohet tej mase. Shëndeti mund të ketë shqetësime të vogla ditët e para, por situata do përmirësohet menjëherë. Në punë do ketë ndryshime rrënjësore, kështu që bëhuni gati. Edhe të papunët do marrin lajme pozitive. Beni kujdes por jo dhe aq shume, te marten dhe te merkuren.

PESHQIT

Për fatin tuaj të mirë gjithçka do stabilizohet këtë javë. Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë më i ngrohtë. E mërkura, e enjtja dhe e shtuna janë ditët ideale për të marrë edhe disa vendime ose për të bërë plane afatgjata. Ju beqarët do keni plot njohje, por nuk pritet të nisë ndonjë lidhje e jashtëzakonshme që do ju bëjë të drithëroheni. Buxheti do jetë më i ekuilibruar kështu që mund të përfitoni të hiqni edhe ndonjë para mënjanë. Për shëndet të mirë, duhet të keni kujdes me higjienën, duhet të flini më tepër dhe të ushqeheni në mënyrë të ekuilibruar. Në punë do jeni shumë të përqendruar dhe do arrini të gjitha objektivat që do i vini vetes. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO