fbpx
Ad imageAd image

Do merrni një lajm të mirë, horoskopi 22 shtator

Blloku min lexim

Dashi
Atmosfera rreth punës është ngadalësuar për një çast, duke ju dhënë kohë për të kapur grupet e listave të detyrave që janë krijuar në tryezën tuaj. Një mal është formuar, por mos u shqetësoni. Ju do ta pushtoni atë mal, hap pas hapi.


Demi
Një nga virtytet tuaja është se ju mund të flisni me njerëzit brenda dhe jashtë çdo gjëje. Zëri dhe sharmi juaj i ëmbël sigurisht që shkojnë shumë – shumicën e kohës. Megjithatë, sot, nëse nuk keni fakte të qëndrueshme për të mbështetur veten, njerëzit do t’ju bezdisin.

- Advertisement -


Binjaket

Të kesh një çështje të rëndësishme për t’u marrë me të ishte e mjaftueshme, por tani një çështje e dytë dhe e tretë e ngutshme vjen në vëmendjen tuaj. Bëni çmos që të mos reagoni ashpër, por qëndroni të qetë.


Gaforrja
Ju jeni të mirë në përfundimin e idesë së gjërave, por tani është koha për t’u marrë me fundin e projekteve. Është thelbësore që të jeni praktik dhe të qëndrueshëm në mënyrë që të mund të realizoni ëndrrat që keni prej kaq shumë kohësh.

- Advertisement -


Luani
Ju jeni të patrembur ndërsa i afroheni punës tuaj. Ju jeni një tank i blinduar që rrotullohet pothuajse mbi çdo pengesë që ju del përpara. Me pak fjalë, asgjë nuk mund t’ju ndalojë në këtë moment. Ju ndiheni të sigurt dhe të fortë në të gjitha aspektet e punës suaj.
Virgjëresha

Çdo ide e re që keni do të rrëzohet pa një mendim të dytë. Njerëzit besojnë më shumë në të provuarit dhe të vërtetën – pavarësisht se sa e vjetër është. Tani nuk është koha për të prezantuar idenë tuaj të re. Fokusohuni më shumë tek puna juaj.

- Advertisement -


Peshorja
Qëndroni në rrugën që njihni. Nuk është koha për t’u degëzuar në një territor të panjohur. Qëndroni në tokë dhe jini praktik me kohën tuaj. Mos i humbisni momentet e çmuara duke fluturuar nëpër re me plane që janë shumë përtej mundësive tuaja.


Akrepi
Njerëzit do të ngurrojnë t’ju japin informacion. Ata po i mbajnë të mbrojtura sekretet e tyre. Sa më shumë të përpiqeni të impononi, ata aq më shumë do të tregohen të kujdesshëm. Jini të fshehtë edhe me idetë tuaja. Mos i jepni informacionet tuaja.


Shigjetari
Sot do të merrni një lajm shumë të mirë. Pushimi i madh që keni pritur do të bjerë në pragun tuaj. Me pak fjalë, kjo është një ditë shumë me fat për ju. Marrëdhëniet me të tjerët do jenë të forta dhe komunikimi do ecë shumë mirë. Ju jeni në krye.


Bricjapi
Njerëzit që keni përreth do të jenë të vështirë për t’u bindur. Ata janë shumë të shtrënguar me paratë e tyre dhe nëse do të ndahen prej tyre, duhet të jetë për një arsye të mirë – për diçka cilësore dhe me vlerë. Aspekti emocional i juaj duket i lëkundur.


Ujori
Po ndiheni shumë më të qëndrueshëm se zakonisht. Ju me siguri keni çdo arsye për të qenë të sigurt. Ju keni bërë një punë të madhe dhe kjo ju ka fituar shumë respekt. Tani është koha për të fituar para. Jini krenarë për atë që keni arritur.


Peshqit
Dita e sotme mund të sjellë vetëm një buzëqeshje. Nëse jeta juaj e dashurisë po shkon drejt greminës, atëherë merrni zemër, pasi mund të takoni dikë që me të vërtetë di t’ju gëzojë dhe që mund t’ju tregojë edhe një kohë të mirë! Gjithçka që duhet të bëni është të harroni karrierën tuaj dhe të guxoni të jeni spontan.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO