fbpx
Ad imageAd image

Ku po shkon!? Kali përpiqet të hipë në autobus (FOTO)

Blloku min lexim

Fotot me kafshët shpesh bëhen më interesantet dhe na tërheqin, sidomos në rastet kur ato sillen si ne njerëzit. Një gjë e tillë ka ndodhur me një kalë në Britani. Disa foto të një kali teksa tenton të hipë në autobus kanë shkaktuar të qeshura një stacion autobusi në Angli.

- Advertisement -

Siç mund ta imagjinoni shoferi ynë ishte mjaft i befasuar kur pa një kalë i vogël duke u përpjekur të hipte në autobus,” tha një përfaqësues i kompanisë për mediat.

Aktualisht jemi në diskutime rreth asaj se çfarë të tarifojmë kalin nëse ai përpiqet të hipë përsëri në bord. Është sugjeruar një tarifë prej disa dollarësh”, vazhdoi ai.

- Advertisement -

Ndërsa fotot po bëjnë xhiron e rrjetit në mbarë botën.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock