fbpx
Ad imageAd image

Kris Jenner zbulon se ka tumor

Blloku min lexim

Kris Jenner me zor mbajti lotët teksa tregoi se ishte diagnostikuar me një tumor në trailerin e sezonit 5 të ‘The Kardashians;.

Unë bëra skanimin tim, ata gjetën një kist dhe si një tumor të vogël,” tha Kris.

- Advertisement -

Kendall Jenner, 28 vjeç dhe Khloe Kardashian, 39, duken të dy të tronditur nga njoftimi i nënës së tyre, ndërsa i dashuri i Kris, Corey Gamble, 48 vjeç, shihet me kokën në duar.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock