fbpx
Ad imageAd image

Krijohet çifti i parë në BB Vip Kosova?!

Blloku min lexim

Vetëm pak ditë pas nisjes, në ‘Big Brother Vip Kosova’ duket se po krijohet çifti i parë. E kemi fjalën për Albën dhe Azemin të cilët kanë shprehur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit por deri në këtë fazë.

Ata nuk e kanë dhënë ende puthjen e famshme që do të konfirmonte lidhjen e tyre brenda shtëpisë më të famshme, por si e komentojnë banorët e tjerë raportin mes dyshes?

- Advertisement -

Disa i ngacmojnë, disa të tjerë i komplimentojnë, ndërsa Shqipja duket se ka dyshimet e saj në këtë raport mes tyre. E ulur në oborrin e shtëpisë, Shqipja i thotë Albës se Azemi i ngjason dikujt jo shumë të pëlqyeshëm, duke e këshilluar që të bëjë kujdes me hapat e saj në këtë raport.

“Azemi më ngjason pak me dikë, e ty të ngelet t’a njohësh”, i tha Shqipja, Albës

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO