fbpx

Foto/ Kim do që  “SKIMS” të vishen edhe nga burrat, Neymar i bën reklamën

Blloku min lexim

Së fundmi, brendi i njohur i Kim Kardashian, “SKIMS” ka lansuar koleksionin e ri të veshjes për dy gjinitë. Kim Kardashian është shfaqur me disa prej veshjeve të preferuara të koleksionit ‘SKIMS Boyfriend’ për t’i ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këtë herë ajo ka preferuar që t’u bëjë më shumë reklamë të brendshmeve të markës së saj që mund të përdoren edhe nga djemtë.

Midis shumë fotosh të publikuar nga djemtë mes tyre shfaqet edhe futbollisti i njohur Neymar. Ajo thotë se këto veshje do të lacohen me 26 tetor në dyqan dhe në rrjetin online të “SKIMS”.

Prezantojmë: Skims Men’s, i cili do të bjerë këtë të enjte, më 26 tetor me një seti të brendshme, majë dhe çorape”, thuhet në instastory.

Në foto duket Neymar i cili ka veshur setin e “SKIM” dhe s’kemi si ta mohojmë që duket mjaftë bukur.

Kur Kim Kardashian debutoi markën e saj jashtëzakonisht të njohur të intimes, SKIMS, në vitin 2019, ajo ishte frymëzimi kryesor pas koleksionit të saj të parë.