fbpx
Ad imageAd image

Luizi publikon foton romantike me Kiarën

Blloku min lexim

Luizi dhe Kiara anë padyshim çifti më i komentuar dhe më i dashur i momentit. Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, po vazhdojnë të shijojnë marrëdhënien e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme.

Dyshja që pas daljes nga BBVA kanë qenë mjaft të angazhuar në karrierat përkatëse, ndajnë kohë edhe për njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Jo rrallë herë ata janë shfaqur publikisht dhe kanë postuar foto dhe video të përbashkëta në rrjetet sociale, dhe njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë.Këtë herë ishte artisti nga Shkodra dhe fituesi i edicionit të dytë të BBVA, Luizi ai që postoi një foto romantike me partneren e tij.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock