fbpx
Ad imageAd image

 Ish-asistentja e aktorit plas ‘bombën’: Kapa Will Smith duke bërë seks me Dwayne Martin

Blloku min lexim

Ka plasur në Hollywood! Will Smith është bërë sërish temë e lajmeve, këtë herë pas një thashethemi që “shpërtheu” si bombë në Hollywood, se ai u kap duke bërë seks me një mashkull tjetër. Një ish-asistente e aktorit u bë kryefjalë të martën pas intervistës, në të cilën ajo pretendoi se kishte parë Smith dhe Dwayne Martin duke bërë seks.

Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Dwayne dhe atëherë pashë Dwayne duke bërë seks me Will. Kishte një divan dhe Will ishte ulur në divan dhe Dwayne po ngrihej”, tha ajo.

- Advertisement -

Martin, 58 vjeç, i cili është edhe aktor, ishte i martuar me aktoren Tisha Kamuel nga viti 1996 deri në vitin 2020. Aktori me prejardhje nga Bruklini njihet për paraqitjet e tij në serialin ‘LA’s Finest’ dhe serialin ‘All of Us’.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock