fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi? Aktori shqiptar lë në mes garën në “Dancing with the Stars”

Blloku min lexim

Aktori i njohur Roerd Toçe mbrëmjen e djeshme ka lënë në mes garën në spektaklin “Dancing with the Stars” duke hequr dorë përfundmisht nga çmimi i madh.Ndonëse ishte ndër më të mirët në kërcim, duke mos zbuluar më shumë detaje ai tregoi se për shkak të një problemi shëndetësorë duhej që të linte në mes konkursin e kërcimit.

- Advertisement -

Megjithëse e kishte komunikuar vendimin një javë më parë me produksionin e “DWTS”, aktori performoi edhe këtë herë sepse nuk dëshironte që ta linte në “baltë” skudarën e tij pasi mbrëmjen e djeshme konkurrentët ishin të ndarë në dy skuadra, “Krushqit” dhe “Kalle” të cilat performuan kolazhin muzikor, nga vitet ’80-’90.

Qëndimi i aktorit në sfidë për të ndihmuar skudarën e tij ia vlejti pasi “Krushqit” u shpall skuadra më e votuar .

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock