fbpx

Foto/ Mamaja e Ledrit sapo i hodhi kunja Sarës?

Blloku min lexim

Prej kohësh flitet se Ledri dhe Sara janë ndarë. Ai nuk e shoqëroi në asnjë premierë, nuk e ka parë dhe nuk e ka uruar për filmin, ka fshirë këngën me të në Youtube dhe nuk kanë bërë më asnjë dalje publike bashkë apo ndonjë foto.

Këto gjëra shpesh kanë vënë në siklet Sarën e cila është pyetur vazhdimisht nëse lidhja me Ledrin ka përfunduar. Pas ngjarjeve të shumta që ndodhën, Sara u largua me të bijën Poem Blu drejt Gjermanisë, duke iu bashkuar familjes së saj. Ndërkohë, Ledri nga ana tjetër vazhdon tour-et nëpër botë.

Mirëpo, prindërve të reperit që janë mësuar me praninë e të voglës, ka nisur t’i mungojë mbesa. mamaja e Ledrit, Xheraldina, ka ndarë në InstaStory disa momente nga biseda videocall me Poin, ndërsa krahas fotos shkruan fjalë që fansat i konsiderojnë si ‘kunja’ të hedhur për largimin e Sarës dhe të bijës.