fbpx
Ad imageAd image

Foto/ Mamaja e Ledrit sapo i hodhi kunja Sarës?

Blloku min lexim

Prej kohësh flitet se Ledri dhe Sara janë ndarë. Ai nuk e shoqëroi në asnjë premierë, nuk e ka parë dhe nuk e ka uruar për filmin, ka fshirë këngën me të në Youtube dhe nuk kanë bërë më asnjë dalje publike bashkë apo ndonjë foto.

- Advertisement -

Këto gjëra shpesh kanë vënë në siklet Sarën e cila është pyetur vazhdimisht nëse lidhja me Ledrin ka përfunduar. Pas ngjarjeve të shumta që ndodhën, Sara u largua me të bijën Poem Blu drejt Gjermanisë, duke iu bashkuar familjes së saj. Ndërkohë, Ledri nga ana tjetër vazhdon tour-et nëpër botë.

- Advertisement -

Mirëpo, prindërve të reperit që janë mësuar me praninë e të voglës, ka nisur t’i mungojë mbesa. mamaja e Ledrit, Xheraldina, ka ndarë në InstaStory disa momente nga biseda videocall me Poin, ndërsa krahas fotos shkruan fjalë që fansat i konsiderojnë si ‘kunja’ të hedhur për largimin e Sarës dhe të bijës.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO