fbpx
Ad imageAd image

“Më kërkoi të shkonim bashkë”/ Blero i përgjigjet akuzave të këngëtares: Je e pamoralshme, psikopate

Blloku min lexim

Dy banorët e Big Brother Vip Kosova, Blero Muharremi dhe Linda Halimi kanë “shpërthyer” në akuza dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit.

Këngëtarja akuzoi Bleron rreth 3 ditë më parë se i kishte ofruar të shkonin bashkë në dhomën e hotelit ku ajo ishte akomoduar, artisti u shpreh gjatë spektaklit të mbrëmshëm (13 nëntor) se kjo është shpifje dhe gënjeshtër.

- Advertisement -

Blero u shpreh se Linda Halimi nuk hyn tek fermat që ai preferon, ndërsa e quajti “të pamoralshme dhe psikopate”.

Por Linda Halimi insistoi në akuzën e saj se këngëtari e kishte ngacmuar seksualisht kur ishte i martuar me Teuta Krasniqin, rreth 13 vite më parë.

- Advertisement -

Pjesë nga debati:

Blero: Kjo tha një shpifje, një gënjeshtër

- Advertisement -

Linda: Nuk është shpifje aspak

Blero: Nuk je tek femrat që unë preferoj, as tani dhe jo më atëherë. Kjo është një gënjeshtër e pastër. E dimë kush është Linda.

Linda: S’mund të më thuash mua e pamoralshme, kur ti je i pamoralshëm vetë që ke kërkuar para disa viteve

Blero: Ti vetëm fjalën moral mos e përmend, nuk të tako

Linda: As ty aspak! Ti vetë i ke duart e pista

Blero: Të ka rënë të jemi bashkë në një format, e kemi pranuar. Ti e di shumë mirë para shumë viteve që ke ardhur në studio tek unë, të kam ndihmuar.

Blero: Nuk dua të diskutoj me një njeri të pamoralshëm dhe psikopat si kjo.

Linda: Se kam pasur kurrë nevojën e ndihmës tënde.

Blero: Më vjen keq që një njeri duhet të arrij në këtë nivel për të shpëtuar veten. Shpresoj që Linda të përmirësohet dhe të mos gënjejë e shpif. Ke familje, me burrë e krejt, po kjo është një gënjeshtër e kulluar.

Linda: Nuk është gënjeshtër.

Blero: Ose unë, ose kjo në shtëpi

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO