fbpx

Foto e Marinës në Javën e Modës në Milano po bën xhiron e rrjetit, ja sa kushtonte ora luksoze që mbante në dorë

Blloku min lexim

Marina Vjollca ka marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj në Javën e Modës në Milano.

Në daljen e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan të kuq e taka ngjyrë nude ndërsa lookun e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës.

Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190.000 Euro.

Moderatorja e ka vendosur orën luksoze mbi një palë doreza të zeza duke e bërë edhe më klas look-un e saj.