fbpx
Ad imageAd image

Foto e Marinës në Javën e Modës në Milano po bën xhiron e rrjetit, ja sa kushtonte ora luksoze që mbante në dorë

Blloku min lexim

Marina Vjollca ka marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj në Javën e Modës në Milano.

- Advertisement -

Në daljen e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan të kuq e taka ngjyrë nude ndërsa lookun e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës.

Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190.000 Euro.

- Advertisement -

Moderatorja e ka vendosur orën luksoze mbi një palë doreza të zeza duke e bërë edhe më klas look-un e saj.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock