fbpx
Ad imageAd image

Fjora bën deklaratën shokuese për kunatën: Edhe qeni vjen para saj

Blloku min lexim

Moderatoja e njohur Fjodora Fjora prej vitesh është pjesë e ekranit, por për sa i përket jetës së saj private ka preferuar të jetë shumë e rezervuar.

Por ajo ka folur shpesh herë për pikën e saj të dobët, që është pikërisht vëllai i saj. Edhe së fundmi e ftuar në “Një Gotë Rose” me Rozana Radin ajo foli sërish për vëllain e saj me superlativa.

- Advertisement -

Ai është dobësia ime. Jemi edhe shokë. Është bossi i jetës time”, tha moderatorja për të vëllain.

Por, moderatorja Rozana Radi i zbuloi raportin me kunatën dhe Fjodora habiti me deklaratën pas saj.

- Advertisement -

Rozana Radi: Unë di që vëllai yt i thotë bashkëshortes, vjen motra ime, vjen mami me babin, vjen Bela, ca vende bosh pastaj vjen ti.

Fjodora: Kjo ka bërë që kunata mos të më dojë kurrë. Më urren.Rozana Radi: Dmth edhe qeni vjen para kunatës

- Advertisement -

Fjodora: Po, po

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO