fbpx
Ad imageAd image

Ethet e finales, Luizi: O i pari o i katërti, më ikën truri të dal në vend të dytë

BllokuTV min lexim

Teksa pak kohë na ndajnë nga finalja e Big Brother Vip 2, Luizi dhe banorët kanë filluar të flasin për pritshmëritë me njëri-tjetrin.

Këngëtari u shpreh se në momentin që moderatorja Arbana Osmani do ketë zarfin në dorë ai do humbasë 20 kg  nga stresi.

- Advertisement -

Gjatë një bisede me Efin, Luizi tha se dëshiron të dalë ose në vend të katërt ose fitues pasi nuk e donte vendin e dytë.

Efi nga ana tjetër i tha Luizit se nëse ai nuk shpallet fitues, nga inati nuk do e urojë as fituesin.

- Advertisement -

Pjesë nga biseda:

Luizi: Për Zotin, më mirë të dal i katërti sesa i dyti.

- Advertisement -

Efi: Të ikën truri ëë?

Luizi: Më mirë që nxirr të katërtin. Të thotë emër tjetër, uaaa!

Efi: E di çfarë kam frikë tek ty? Je aq emocional dhe inatçi, saqë po të jenë dy veta dhe të thotë emrin tjetër, ti as që ke për ta uruar fare.

Luizi: S’dua ta mendoj fare atë moment. Më mirë të më nxjerrin të katërtin dhe iki direkt, bëni çfarë të doni.

Efi: Atë hall kam tek ty, kur të dalë fituesi tjetër, do mërzitesh shumë.

Luizi: Dua të dal i katërti. O i katërti o i pari.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock