fbpx
Ad imageAd image

E gjithë studio në lot nga rrëfimi i Vedatit: U ndava nga partnerja për t’u kujdesur…

Blloku min lexim

Vedati, në takimin që zhvilloi jashtë studios me Albën, rrëfeu se është baba i një vajze. Konkurrenti i “Për’puthen” u emocionua kur i tregoi Albës se e takon vajzën vetëm 4-5 herë në vit, pasi ish-partnerja e tij, mamaja e vajzës, jeton jashtë shtetit.

Ai është ndarë nga partnerja pas vdekjes së babait. “Zgjodha të shkoja pranë nënës dhe të kujdesesha për të”, tha ai. Por, i pyetur nga moderatorja Megi Pojani, Vedati pohoi se nuk i ka reaguar kurrë nënës së tij arsyen e ndarjes.

- Advertisement -

Ajo nuk e di arsyen e ndarjes. Askush nuk e di. Do të doja që nëna të mos e dinte. Aq i vuajtur jam, do të doja mos ta dinte nëna, se po ta shoh edhe njëherë nënën duke qarë, më mirë të kisha vdekur”.

Por, a ka Vedati më ndjenja për ish-partneren?“Nuk mund të them. Nuk mendoj se është e përshtatshme të flas në këto momente. Diçka që thyhet, nuk ndreqet. Dua që ajo të jetë e lumtur me yllin që ka. Unë i uroj fat, ajo është e re”.

- Advertisement -

Rrëfimi i tij emocionoi të gjithë konkurrentët, ndërsa Alba surprizoi me gjestin e saj, duke i dhënë Vedatit një dhuratë për vajzën e vogël

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock