fbpx
Ad imageAd image

Do largohet nga Top Channel? Arbana Osmani jep përgjigjen për të gjithë skeptikët

Blloku min lexim

 Për çdo vit, për çdo sezon të ri, nisin aludimet nëse është ose jo Arbana, nëse ka ndonjë emër tjetër që lakohet për t’i zënë vendin, nëse ka ose jo konflikte me producentët e Top Channel etj. Moderatorja e njohur, edhe këtë herë, edhe këtë sezon, ka zgjedhur të heshtë, por tani që ka nisur një sipërmarrje të re, s’mund të rrinte pa reaguar edhe për pyetjen e të gjithëve: a do ta prezantojë ajo “Big Brother VIP” këtë vit?

Në një status të fundit të saj, Arbana lajmëron për sipërmarrjen e saj të re, një restorant te Piramida, në Tiranë, ku do të presë çdo ditë miqtë dhe dashamirësit, por gjithashtu, nuk harron të thotë se, krahas biznesit, shumë shpejt, do të rikthehet në ekran.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO