fbpx
Ad imageAd image

Dikur ishte konkurrent, këngëtari i njohur shqiptar juri në ‘X Factor’

Blloku min lexim

Ylli Limani e nisi karrierën e tij si konkurrent në ‘The Voice Of Albania’, por sot do të ulet në panelin e jurisë për të vlerësuar talentet e reja në ‘X Factor’.

Këngëtari shumë i dashur nga Kosova do t’i bashkohet panelit të jurisë të ‘talent show-it’ të famshëm, ku përflitet se do të jenë edhe këngëtaret Bleona Qerreti dhe Arilena Ara.

- Advertisement -

Theksojmë se ‘X Factor’ ka nisur audicionet nëpër Shqipëri dhe së shpejti do të nisin edhe netët live.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO