fbpx
Ad imageAd image

Degradon situata ne BBV3, Egla akuzon Meritonin për ngacmim seksual

Blloku min lexim

Debatet në shtëpinë e Big Brother Vip sa vijnë e bëhen më të rënda. Gjatë një debati në shtëpi mes Eglës dhe Meritonit kjo e fundit e ka akuzuar moderatorin për ngacmim seksual.Kësaj deklarate Meritoni i është përgjigjur agresivisht duke e akuzuar që çdo gjë ajo po përdorte vetëm për lojë. Gjatë debatit Egla nuk ka ngurruar të përmendë dhe nënën e Meritonit duke i thënë se i vjen turp nga djali i saj.

Pjesë nga debati

- Advertisement -

:Egla: Ti nuk di të stoposh së më ngacmuari me konotaciane seksuale, të cilën e bëre dhe me bananen sot në mëngjes

Meritoni: Unë të ngacmoj ty?! Seksualisht?! Si je kaq e pist moj, ti më ke thënë në dush zhvishu dhe e kam kthyer në shaka, ti më ke parë ku mbaj dorën

- Advertisement -

Egla: Ti po legenizohesh në këtë shtëpi, t’i vijë turp nënës tënde

Meritoni: T’i vijë turp asaj se unë ty të kam respektuar?! Kam dalë nga dhoma edhe për tu zhveshur

- Advertisement -

Egla: Kur të stoposh ti së më gënjyeri sy për sy, së më përdoruri, së më lënduari do stopoj dhe unë duke thënë t’i vijë turp nënës tënde, po të isha nëna jote do më vintë turp

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock