fbpx
Ad imageAd image

Çfarë po ndodh mes tij dhe Sarës? Ky detaj i Ledrit thotë diçka më shumë

Blloku min lexim

Sara dhe Ledri janë kthyer në një nga çiftet më të përfolur gjatë javëve të fundit. Kjo pasi reperi nuk e ka shoqëruar partneren e tij në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Së fundmi, Sara është pyetur në disa intervista në lidhje me këtë fakt, por ka zgjedhur të mos përgjigjet duke rritur dyshimet për një krisje mes tyre.

- Advertisement -

Zërat u shtuan edhe më shumë nga ndryshimi që pati Instagrami i Ledrit, ku reperi ka hequr pothuajse të gjitha fotot. Por, ajo që bie në sy është fakti se në postimin e fundit, ai nuk e ka fshirë foton ku shihet bashkë me Sarën.

- Advertisement -

Tashmë ky qëndrim i dyshes rrit dyshimet për një projekt të ri muzikor të reperit i cili mund të prezantohet gjatë javëve në vijim.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO