fbpx
Ad imageAd image

Dasma kthehet në funeral, nusja humb jetën natën e martesës

BllokuTV min lexim

Dita më e bukur e jetës është kthyer në tragjedi për një çift në Karolinën e Jugut.

Samantha Miller, 34 vjeç po largohej nga dasma e saj u vra kur një shofer i dehur po lëvizte me më shumë se dyfishin e shpejtësisë së lejuar u përplas me një karrocë që mbante çiftin e porsamartuar.

- Advertisement -

Ajo vdiq nga plagët e forta në vendngjarje, sipas zyrës së mjekësisë ligjore

Ndërsa i shoqi  Aric Hutchinson mbetet në spital në një gjendje kritike me një dëmtim të trurit dhe kocka të shumta të thyera.

- Advertisement -

Karroca e golfit – e cila ishte zbukuruar me një shprehje “sapo u martuam” – u hodh 100 metra tutje dhe u rrotullua disa herë, kur u përplas në pjesën e pasme të saj. Policia thotë se në timonin e automjetit tjetër ishte një 25-vjeçar.

Nëna e dhëndrit krijoi një Faqe Go Fund Me për të paguar funeralin e nuses së saj dhe faturat mjekësore të djalit.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO