fbpx
Ad imageAd image

Dafina reagon pas deklaratës së Sarës: Sa shumë e fiksuar që je

Blloku min lexim

Mardhënia midis Sara Hoxhës dhe Dafina Zeqirit duket mjaftë e tensionuar. Mbrëmjen e shkuar Sara ka folur mbi faktin që Dafina hoqi nga Instagrami atë dhe Ledrin.

Sara tha që nuk ishte xheloze dhe nuk e shihte Dafinën si ish-in e Ledrit.

- Advertisement -

Por këngëtarja na tregon të kundërtën. Përmes një postimi në Instagram ajo thotë se Sara është shumë obsesive.

“Kujdesu për fëmijën dhe të dashurin tënde, mjaft e përmendët emrin tim. Sa shumë e fiksuar që je”, shprehet Dafina.

- Advertisement -

Ndërsa Ledri nuk ka reaguar ende për këtë situatë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock