fbpx

Dafina reagon pas deklaratës së Sarës: Sa shumë e fiksuar që je

Blloku min lexim

Mardhënia midis Sara Hoxhës dhe Dafina Zeqirit duket mjaftë e tensionuar. Mbrëmjen e shkuar Sara ka folur mbi faktin që Dafina hoqi nga Instagrami atë dhe Ledrin.

Sara tha që nuk ishte xheloze dhe nuk e shihte Dafinën si ish-in e Ledrit.

Por këngëtarja na tregon të kundërtën. Përmes një postimi në Instagram ajo thotë se Sara është shumë obsesive.

“Kujdesu për fëmijën dhe të dashurin tënde, mjaft e përmendët emrin tim. Sa shumë e fiksuar që je”, shprehet Dafina.

Ndërsa Ledri nuk ka reaguar ende për këtë situatë.