fbpx
Ad imageAd image

Çfarë bëri?! Policia shkon në shtëpinë e Britney Spears

Blloku min lexim

Klipet shqetësuese të Britney Spears me thikë në Instagram kanë bërë që policia të paraqiten tek shtgëpia e saj.

Një person i brendshëm tha se policët vendas vizituan rezidencën prej 7.4 milionë dollarësh të krijuesit të hitit Toxic në Thousands Oaks, Kaliforni për të pyetur për sigurinë dhe mirëqenien e këngëtares.

- Advertisement -

Vizitës së forcave të rendit i parapriu një vërshim ‘thirrjesh’ drejtuar autoriteteve për të kontrolluar vendasin e Misisipit pasi ajo postoi video shqetësuese ku po kërcente me thika.

Sidoqoftë, fituesja e Grammy-t sqaroi fansat

- Advertisement -

“Kam filluar të luaj në kuzhinë me thika sot. Mos u shqetësoni se NUK janë thika të vërteta!!!

Veçanërisht, nuk është hera e parë që këngëtarja Ndonjëherë ngjall shqetësime për sigurinë me veprimet e saj të egra.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO